Francúzsko

Ubytovanie Lyon

Hladať hotely

Dátum príchodu

Dátum odchodu

>> Kompletná ponuka hotelov vo Francúzsku <<

Na výlet, dovolenku, alebo pracovnú cestu do Lyonu budete potrebovať dobré ubytovanie za výhodnú cenu. Dobrý hotel v Lyone si v dnešnej dobe môžete vybrať z pohodlia domova aj niekoľko mesiacov pred vašou cestou. Vďaka online rezervácii, ktorú ponúkajú niektoré spoločnosti si môžete vybrať a zarezervovať vhodný hotel v Lyone behom pár minút.  Prostredníctvom našich stránok "Ubytovanie Francúzsko" si môžete vybrať zo širokej ponuky renomovaného sprostredkovateľa ubytovania Booking.com.  Táto firma patrí medzi najväčšie na svete vo svojom obore a jej služby využívajú denne tisíce ľudí po celom svete.

Rezervačný systém spoločnosti Booking.com je veľmi prehľadný a čo viac, je celý vo slovenčine. V ponuke sú lacné hostely, lacné hotely, penzióny, apartmámy aj luxusné štvorhviezdičkové a päťhviezdičkové hotely v Lyone. Za rezerváciu hotela neplatíte žiadne rezervačné poplatky. K objednávke potrebujete iba platobnú kartu, ale ubytovanie platíte až na mieste po príchode do hotela (hotel si môže pred vaším príchodom strhnúť z karty malú overovaciu sumu pre kontrolu). Pri vyhľadávaní vhodného parížskeho hotela si môžete prečítať všetky potrebné informácie o konkrétnych hoteloch aj recenzie  hotelov v Lyone písané ich predchádzajúcimi hosťami.

 >> Na výber a online rezerváciu hotelov v Lyone <<


Hotely v Lyone

K dispozícii sú hotely po celom Lyone. Určite si z ponuky vyberiete. V ponuke sú samozrejme luxusné aj lacné hotely v najvyhľadávanejších miestach Lyonu. Medzi najznámejšie hotely v Lyone patrí Résidence Hôtelière Odalys Bioparc, Park & Suites Elégance Lyon Gerland, Appart'City Lyon Part Dieu, Park & Suites Prestige Lyon Part-Dieu, Best Western Hotel du Pont Wilson, La Reine Astrid Warwick.