Francúzsko

Ubytovanie Paríž

Hladať hotely

Dátum príchodu

Dátum odchodu

>> Kompletná ponuka hotelov vo Francúzsku <<

Na výlet, dovolenku, alebo pracovnú cestu do Paríža budete potrebovať dobré ubytovanie za výhodnú cenu. Dobrý hotel v Paríži si v dnešnej dobe môžete vybrať z pohodlia domova aj niekoľko mesiacov pred vašou cestou. Vďaka online rezervácii, ktorú ponúkajú niektoré spoločnosti si môžete vybrať a zarezervovať vhodný hotel v Paríži behom pár minút.  Prostredníctvom našich stránok "Ubytovanie Francúzsko" si môžete vybrať zo širokej ponuky renomovaného sprostredkovateľa ubytovania Booking.com.  Táto firma patrí medzi najväčšie na svete vo svojom obore a jej služby využívajú denne tisíce ľudí po celom svete.

Rezervačný systém spoločnosti Booking.com je veľmi prehľadný a čo viac, je celý vo slovenčine. V ponuke sú lacné hostely, lacné hotely, penzióny, apartmámy aj luxusné štvorhviezdičkové a päťhviezdičkové hotely v Paríži. Za rezerváciu hotela neplatíte žiadne rezervačné poplatky. K objednávke potrebujete iba platobnú kartu, ale ubytovanie platíte až na mieste po príchode do hotela (hotel si môže pred vaším príchodom strhnúť z karty malú overovaciu sumu pre kontrolu). Pri vyhľadávaní vhodného parížskeho hotela si môžete prečítať všetky potrebné informácie o konkrétnych hoteloch aj recenzie parížskych hotelov písané ich predchádzajúcimi hosťami.

 >> Na výber a online rezerváciu hotelov v Paríži <<


Hotely v Paríži

K dispozícii sú hotely po celom Paríži. Určite si z ponuky vyberiete. V ponuke sú samozrejme luxusné aj lacné hotely v najvyhľadávanejších miestach Paríža. Medzi najznámejšie hotely v Paríži patrí Fraser Suites Le Claridge Champs-Elysées, Best Western Etoile Saint Honoré, Hotel Plaza Athenee Paris, Chambiges Elysées, Hôtel Lotti, Le Mathurin.